preloader
Praca w Riko

W związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowiskach:

Zakres obowiązków:
  • szycie maszynowe tapicerek wózków i ich elementów oraz fotelików zgodnie z obowiązującymi standardami i przyjętą technologią,
  • wykonywanie innych czynności według podziału pracy w zespole ( wykonywanie szwów, naszywanie, przyszywanie, odszywanie, lamowanie, stębnowanie, obszywanie, wykonywanie dziurek),
  • kontrola jakości własnej pracy,
  • obsługa i konserwacja maszyn,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.
Wymagania:
  • doświadczenie w zawodzie,
  • dokładność i precyzja,
  • odpowiedzialność i komunikatywność,
  • umiejętność organizowania pracy własnej.
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na umowę o pracę w systemie 1-zmianowym,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów.
CV wraz ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać e-mailem na adres: biuro@riko.pl lub listownie na adres: RIKO Sp.zo.o. Sp.K., 42-100 Kłobuck ul. Witosa 5.
Uwaga: Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w zakresie produkcji wózków
  • sumienność i rzetelność
Oferujemy:
  • pracę w prężnie rozwijającej się Polskiej firmie
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • system motywacyjny
  • możliwości rozwoju